For corporate info click here

Lista med analytiker som bevakar JM

Det bör dock påpekas att alla åsikter, uppskattningar eller prognoser om företaget som dessa analytiker uttrycker är deras egna och inte JMs.

ABG Sundal Collier

Tobias Kaj
Tel. 08 – 566 286 21
E-post: tobias.kaj@abgsc.se
Webbplats: www.abgsc.se

Carnegie Investment Bank

Erik Granström
Tel 08 - 5886 85 94
E-post: erik.granstrom@carnegie.se
Fredric Cyon
Tel 08 - 5886 88 38
E-post: fredric.cyon@carnegie.se
Webbplats: www.carnegie.se

Danske Bank Markets

Henrik Dahlgren
Tel. 08 - 568 806 36
E-post: henrik.dahlgren@danskebank.se
Webbplats: www.danskebank.se

DNB Markets

Simen Mortensen
Tel +47 24 169209
E-post: simen.mortensen@dnb.no
Webbplats: www.dnb.no
Mattias Montgomery
Tel 08-473 41 00
E-post: mattias.montgomery@dnb.se

Kepler Cheuvreux

Jan Ihrfelt
Tel. 08-723 51 14 
E-post: jihrfelt@keplercheuvreux.com 
Webbplats: www.keplercheuvreux.com
Albin Sandberg
Tel. 08-723 51 75
E-post: asandberg@keplercheuvreux.com

Nordea

Niclas Höglund
Tel. 08-534 919 61
E-post: niclas.hoglund@nordea.com
Webbplats: www.nordea.se 

Pareto Securities

Johan Edberg
Tel. 08-402 5264
E-post: johan.edberg@paretosec.com
Webbplats: www.paretosec.com

SEB Enskilda

Stefan Andersson
Tel. 08-522 296 57
E-post: stefan.e.andersson@seb.se
Webbplats: sebgroup.com 

 

Jämför bostäder